Špindler in Jager najboljša v Labinu

28. 2. 2011
Deli

26. in 27. 2. 2011 se je v Labinu odvijal Akrapovič Quad Weekend.

Marko Jager in Miha Špindler (Ski&Sea Racing Team) sta na sedmem QUAD Akrapovič Off-road Weekendu v Labinu takorekoč dominirala ter vsak v svoji kategoriji zmagala z veliko prednostjo pred sotekmovalci. Na izjemno težki dvodnevni dirki in progi, ki je potekala deloma po motocross progi in deloma na terenu, je zahtevala od tekmovalcev veliko mero tehnične podkovanosti in kondicijske priprave.

Marko Jager, ki je nastopil s Can Am Outlander 800R XXC, je v kategoriji 4×4 zmagal pred Grkom Crisom Stalbotzisem (Can Am Renegade X 800 R), ter pred tretje uvrščenim Danijem Koprivnikom prav tako na Can Am Outlander-ju.

Miha Špindler (Can Am DS 450 MX) pa je nastopil v kategoriji Quad ter z veliko prednostjo zmagal pred Tadejom Koščakom (KTM) in odličnim Igorjem Fabianijem na Suzukiju.

Ekipni uspeh ekipe Ski&Sea racing teama in Can Am-ovih dirkalnikov na prvi dirki letošnje sezone je prav gotovo velika motivacija pred naslednjo dirko slovenskega cross country prvenstva, ki bo 12.3 v Dragonji.

Ski&Sea Racing Team

Novo na Metroplay: Župnik Martin Golob | "Duhovnik je lahko čisto normalen človek!"