5. 6. 2016
Deli
V spomin: Luis Salom (foto: MotoGP)
MotoGP

Tragične nesreče so v zadnjem obdobju dirkanja na srečo redke, a vseeno nas, ko se zgodijo spomnijo na to kako nevaren je Motošport. Svoj davek so dirke vzele ta petek, ko je na treningu razreda Moto2 nesrečno španski dirkač Luis Salom padel v ovinku 12. Čeprav je bila medicinska oskrba hitra, mu niso uspeli rešiti življenja.

Mladi dirkač je  v svoji karieri osvojil 25 stopničk in 9 zmag v razredu Moto3. Enkrat je bil ob koncu prvenstva drugi in enkrat tretji. V razredu Moto2 je trikrat stal na stopničkah, nazadnje v Qatarju, ko je osvojil 2. mesto. Ekipa Moto Magazina izreka svojcem, prijateljem in navijačem iskreno sožalje. Izgubili smo velikega dirkača.

PeK

Novo na Metroplay: Župnik Martin Golob | "Duhovnik je lahko čisto normalen človek!"