BMW je svojega supešportnika postavil na delovni pult in ga za prihajajočo sezono nekoliko osvežil.

Kawasaki Ninja H2R s kar 300 konji!!

Že nekaj tednov se govori o kompresorskem motorju, ki ga je Kawasaki pripravil za vgradnjo v serijske motocikle in naj bi bil v nasprotju s pričakovanji na serijskem motociklu predstavljen šele na salonu v Milanu.

Novice -

Jarvis premagal Walkerja in goro Olympos

Graham Jarvis je veliki zmagovalec 5. izdaje dirke Red Bull Sea to Sky 2014! Letošnje leto je kralj ekstremnega endura dirkal v senci nadarjenega Jonnyja Walkerja, zato se je svoje zmage še toliko bolj razveselil.

Novice › Šport -

MXoN 2014: Vrhunci dirke in galerija

Oglejte si vrhunce v kratkem videu in galerijo, ki vas popelje v zakulisje dirke. Poleg dobrih dirk se tudi letos pokal narodov ni izneveril po kreativnosti navijačev, ki jih žene nacionalni ponos. Brea kostumov je bila izjemna.

MotoG, VN Aragona: Kaj se je v resnici zgodilo

Štirinajsta dirka letošnje sezone v Španiji v razredu MotoGP je bila peklenska. Po nebeškem rezultatu in domači zmagi v Misanu sta osmoljenca dirke dirkaški Doktor Rossi (Yamaha), ki je dirko končal v pesku in Marquez (Honda), ki je v dežju prepozno zamenjal motocikel in se tudi znašel na tleh.

Speedway GP: Žagar peti na predzadnji dirki

Predzadnja dirka letošnje Speedway Grand Prix serije, ki smo jo spremljali v veličastnem stadionu Friends Arena v Stockholmu, je postregla z zmago Poljaka Jaroslawa Hampla, drugo mesto si je po dirki premora zaradi poškodovane roke privozil ameriški veteran Greg Hancock, tretje pa je še tretjič zapored pripadlo drugemu Poljaku, Krzysztofu Kasprzaku. Naš Matej Žagar se je v polfinalne vožnje uvrstil kot tretji iz rednega dela dirke, saj je tam zbral 11 točk. V loteriji polfinala pa mu žal ni uspel preboj na prvi dve mesti, zato se je moral na koncu zadovoljiti s kljub vsemu izvrstnim petim mestom. Ker pa je bil za kar šest točk boljši od Danca Nickija Pedersena, se je sedaj v skupnem seštevku zavihtel na četrto pozicijo. Pred zadnjo dirko, ki bo čez 14 dni v poljskem Torunu ga do bronaste medalje SP in tretjega mesta, ki ga trenutno drži lanski prvak, Britanec Tai Woffinden,tako ločijo le še tri točke.

Novice -

Akrapovič za Hondo CRF450R

Podjetje Akrapovič je razširilo svojo hitro rastočo ponudbo terenskih izpušnih sistemov s tremi novimi sistemi za motocikel Honda CRF450R (2015).

Novice -

Aprilia na Intermotu predstavila Caponord Rally

Pričakovali smo, da bo koncern Piaggio svoje novosti, ki jih je pripravil za prihodnje sezono predstavil na domačem salonu v Milanu. A so vendarle nekoliko pohiteli in na Intermotu predstavili Aprilio Caponord.

MXoN 2014:Francoski 'petelini' svetovni prvaki v motokrosu

Francozi so veliki zmagovalci tradicionalnega pokala narodov v motokrosu. Na peščeni stezi v Kegumsu (Latvija) so premagali branilce naslova Belgijce in Američane, ki so za las ujeli stopničke. Slovenci smo brez Tima Gajserja, ki je moral dirko izpustiti zaradi počenih dveh vretenc, končali na 20. mestu.

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljno uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.